Certyfikaty

 

certMożliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach pozwalających zdobyć Certyfikaty Zawodowe

 

 

 

Wszyscy nowo zapisani uczniowie na kierunek Florysta w Szkole Policealnej Lider dostaną na start 12 (2 roczniki) egzemplarzy branżowego dwumiesięcznika Nasz dom i ogród – Flora od naszego patrona.

Nasz dom i ogród - FLORA to ogólnopolski, kilkudziesięciostronicowy, bogato ilustrowany magazyn, który ukazuje się od 2000r. Czasopismo skierowane jest do florystów, właścicieli kwiaciarń, producentów oraz hurtowników branży florystycznej i kwiatowej. Ponadto czasopismo trafia do firm pokrewnych, związanych z florystyką: hoteli, restauracji, firm dekoratorskich, ogrodniczych ze względu na prezentowaną w nim florystykę okolicznościową (ślub, komunia, pogrzeb, Wielkanoc, Boże Narodzenie, walentynki itp.)

W piśmie zamieszczane są nie tylko ciekawe zdjęcia kompozycji, aranżacji i bukietów wykonanych przez najlepszych polskich i zagranicznych florystów, ale także aktualne wydarzenia, ciekawe relacje, wywiady, zagraniczne korespondencje. Prezentowane są też piękne kwiaciarnie i najnowsze trendy. Każdy uczeń z kierunku Florysta będzie mógł korzystać, a także inspirować się pomysłami zaczerpniętymi z czasopisma.

Gorąco zachęcamy do nauki w Szkole Policealnej Lider na kierunku Florysta.

img587  img588  img589  img590  img591  

img592  img593  img594  img595  img596

img597  img598