Certyfikaty

 

certMożliwość uczestnictwa w szkoleniach i kursach pozwalających zdobyć Certyfikaty Zawodowe

 

 

 

 

Dominik Ocibiński

 
Informatyk

 

 

Słuchacz Szkoły Policealnej LIDER
Kierunek: Technik informatyk
sem. I

 

REKOMENDACJA

 

Wybrałem kierunek technik informatyk gdyż uważam, że jest on przyszłościowy. Szeroko rozumiana informatyka i bezpośrednio z nią powiązana technologia stale się rozwija w związku z czym jestem pewny, że po ukończeniu szkoły nie będę miał problemu ze znalezieniem pracy.

 

Dominik Ocibiński

 

Kamila Wajda

 
Eksploatacja

 

rek Eksploatacja

Słuchaczka Szkoły Policealnej LIDER
Kierunek: Technik eksploatacji portów i terminali
sem. II

 

REKOMENDACJA

 

Jestem słuchaczem kierunku Technik eksploatacji portów i terminali w Szkole Policealnej Lider. Jako osoba komunikatywna i pełna energii, lubię kontakt z ludźmi. Od zawsze chciałam pracować na lotnisku stąd też wybór tego kierunku. Mam nadzieję, że dzięki nauce w SP Lider zostanę specjalistą z zakresu obsługi podróżnych w portach i w terminalach. Co więcej zajęcia obejmują również zagadnienia z branży logistycznej oraz umożliwiają zdobycie wiedzy z zakresu planowania prac związanych z eksploatacją portów i terminali oraz eksploatacji środków transportu będących na ich wyposażeniu.
Bardzo mnie zainteresował ten kierunek i mam nadzieję, że ukończenie szkoły LIDER ułatwi mi zdobycie wymarzonej pracy.
Zachęcam do podjęcia nauki.

 

Kamila Wajda

 

Magdalena Hałas

 
BHP zdjęcie

 

Rek BHP

Słuchaczka Szkoły Policealnej LIDER

Kierunek: Technik administracji

sem.I

 

REKOMENDACJA

 

Nazywam się Magdalena Hałas, naukę w Szkole Policealnej Lider rozpoczęłam w ubiegłym semestrze. Zdecydowałam się właśnie na tę placówkę, gdyż poleciła mi ją koleżanka. Swojego wyboru nie żałuję, jak dla mnie szkoła znajduje się w dobrej lokalizacji. Kadra pedagogiczna jest miła i otwarta na współpracę, a wiedzę przekazują w profesjonalny sposób. Uczą mnie nie tylko teoretycy, ale i praktycy - osoby, które pracują w branży od lat, dzięki czemu wszystko jest wyjaśniane na przykładach z życia wziętych, co jest dla mnie bardzo ważne.
Wybrany przeze mnie kierunek Technik bezpieczeństwa i higieny pracy wydaje mi się być przyszłościowy. Uważam, że szybko znajdę pracę zgodnie z wybranym zawodem, jeżeli nie będzie to praca z zakresu BHP, to i tak będę posiadała wiedzę o wszystkich swoich prawach i obowiązkach oraz o prawach i obowiązkach pracodawcy. Chcę czerpać jak najwięcej z zajęć, bo wiem, że na każdym etapie zawodowym wiedza ta będzie mi przydatna.
Polecam innym!

 

Magdalena Hałas

 

Patrycja Kazimierczak

 
2

 

Administracja P

Słuchaczka Szkoły Policealnej LIDER

Kierunek: Technik administracji

sem.I

 

REKOMENDACJA

 

Mam na imię Patrycja od niedawna uczę się w Szkole Policealnej Lider. Rozpoczęłam naukę
na kierunku Technik administracji, gdyż interesuje się tym zawodem, a także jestem pracownikiem biurowym. W związku z powyższym planuję rozwinąć swoją wiedzę i poszerzyć umiejętności.
Zajęcia w tej szkole są ciekawe, materiał przekazywany jest w sposób prosty i zrozumiały.
W Szkole Policealnej Lider tak naprawdę jest wszystko czego oczekiwałam i czego do nauki potrzebuję – wykwalifikowana kadra, niezbędne materiały dydaktyczne oraz miła i ciepła atmosfera.
Mam nadzieję, że z każdymi kolejnymi zajęciami zdobędę nowe umiejętności i wiedzę. Polecam!

 

Patrycja Kazimierczak

 

Magdalena Fanderowska

 
Rachunkowość zdjęcie

 

admin 2

Słuchaczka Szkoły Policealnej LIDER

Kierunek: Technik rachunkowości

sem.I

 

REKOMENDACJA

 

Mam na imię Magdalena i od zeszłego semestru uczę się w Szkole Policealnej Lider. Wybrałam kierunek technik rachunkowości by móc wykonywać jedno z kluczowych zadań w firmie, jakim jest dokonywanie rozliczeń finansowych i kontrolowanie dokumentów księgowych.

W przyszłości chciałabym prowadzić biuro rachunkowe.

Szkołę znalazłam na jednej ze stron internetowych i bez wahania postanowiłam złożyć dokumenty. Wybór okazał się trafiony. Zajęcia odbywają się średnio, co dwa tygodnie w weekendy, co umożliwia mi pogodzenie nauki z innymi obowiązkami. Liczba godzin jest na tyle duża, że jestem w stanie przyswoić wszystkie niezbędne zagadnienia. Polecam!

Fanderowska

Monika Fronk

 
admin 1

 

admin 2

Słuchaczka Szkoły Policealnej LIDER
Kierunek: Technik administracji
sem.I

 

REKOMENDACJA

 

Jestem słuchaczką Szkoły Policealnej LIDER, którą chciałabym polecić innym, a w szczególności kierunek Technik Administracji.

Początkowo wydawało mi się, że kierunek technik administracji jest oklepany i nudny. Jednak w pewnym momencie zaczęłam odczuwać pewien dyskomfort wiążący się z niewiedzą w podstawowych kwestiach administracyjnych. Wiedza taka była mi potrzebna w pracy. Kolega, który już wcześniej uczył się w LIDERZE namówił mnie do wzięcia udziału w rekrutacji, dzięki czemu teraz i ja jestem słuchaczem Szkoły Policealnej LIDER.

Już podczas pierwszego semestru przyswoiłam istotne pojęcia z prawa cywilnego i z prawa pracy oraz z prawa administracyjnego. Jest to wiedza, którą tak naprawdę można wykorzystać w każdej pracy. Zajęcia są interesujące i z chęcią biorę w nich udział.

Muszę przyznać, że jestem zadowolona z nauki w tej szkole i dlatego zachęcam innych do kształcenia się w Szkole Policealnej LIDER.

 

Monika Fronk

 

Aleksander Kasiniak

 
bhp 1

 

bhp 2

 

 

Słuchacz Szkoły Policealnej LIDER

Kierunek: Technik bezpieczeństwa i higieny pracy

sem. II

 

REKOMENDACJA

 

Uczęszczam do Szkoły Policealnej Lider jako słuchacz na kierunku technik BHP i chciałbym polecić wszystkim tę szkołę. Bezpieczeństwo i higiena pracy powinna być ściśle przestrzegana przez każdego pracodawcę oraz pracownika. Ze względu na własną niewiedzę i ciekawość podjąłem naukę na tym kierunku. Chciałem wiedzieć jakie prawa mi przysługują, a także jakie mam obowiązki. Dzięki zdobytej wiedzy będę wiedział jak prawidłowo funkcjonować i czego oczekiwać w każdym zakładzie pracy. Ponadto mogę podjąć pracę jako technik BHP i organizować szkolenia z tego zakresu. Polecam.

 

   Aleksander Kasiniak

Ewa Pobiega

 
florysta 1

 

florysta 2

 

 

Słuchaczka Szkoły Policealnej LIDER
Kierunek: Florystyka
sem. I

 

REKOMENDACJA

 

Jestem słuchaczem w Szkole Policealnej Lider, gdzie uczęszczam na zajęcia na kierunku Florysta. Jestem przekonana, że szkoła ta jest godna polecenia.
Podczas zajęć nie zdobywam jedynie wiedzy teoretycznej, która bez stosowania w praktyce po pewnym czasie znika. W Liderze stawia się na umiejętności. Jestem przygotowywana do pracy w zawodzie. Na zajęciach uczę się m.in. jak układać piękne bukiety na różne okazje, czy jak dekorować przestrzeń kwiatami. Już po pierwszym semestrze intensywnej nauki moje umiejętności są na tyle duże, że sama mogę wykonywać bukiety

i wręczać je bliskim podczas uroczystości  rodzinnych. Zachęcam do podjęcia nauki i zdobycia nowego zawodu.

 

Ewa Pobiega

Jolanta Marszałek

 
opiekun 1

 

opiekun 2

Słuchaczka Szkoły Policealnej LIDER
Kierunek: Opiekun w domu pomocy społecznej
sem. I

 

REKOMENDACJA

 

Jestem słuchaczem w Szkole Policealnej LIDER, do której zapisałam się po dłuższych poszukiwaniach odpowiedniej szkoły dla dorosłych. Jest to szkoła, która jako jedna z nielicznych oferuje kierunek Opiekun w domu pomocy społecznej.
Zawodowo pracuję w jedynym z takich domów jednak zdecydowałam się podnieść swoje kwalifikacje. W związku z tym, po długich poszukiwaniach postanowiłam podjąć naukę w Szkole Policealnej LIDER. Chciałabym zachęcić osoby pracujące w zawodzie oraz chcące poznać pracę opiekuna w domu pomocy społecznej do podjęcia nauki w Szkole Policealnej LIDER.
Po latach pracy w zawodzie, miałam wrażenie, że już wszystko wiem i potrafię, a na zajęciach będę się nudziła. Obawiałam się, że jako kobieta z długoletnim doświadczeniem niczego nowego się nie dowiem i nie nauczę. Okazało się jednak wręcz przeciwnie z czego jestem mile zaskoczona. Kadra jest świetnie przygotowana, a pomoce dydaktyczne są dostępne dla każdego słuchacza.  Dowiedziałam się wielu interesujących rzeczy, które są przydatne w wykonywanej przeze mnie pracy.
Jestem przekonana, że Szkoła Policealna LIDER to dobry wybór, polecam każdemu!

 

 Jolanta Marszałek

 

Yana Nasovich

 
Flora

 

 Florysta 2

Słuchacz Szkoły Policealnej Lider
Kierunek: Florysta
sem. II

 

REKOMENDACJA

  

Jestem słuchaczem w Szkole Policealnej Lider od roku. Już na pierwszych zajęciach praktycznych wiedziałam, że dobrze trafiłam. Należę do osób, które lubią w pomysłowy sposób dobierać kwiaty i dodatki do bukietów okazjonalnych. Teraz w sposób teoretyczny i praktyczny przygotowuję się do zawodu florystki. Nie ukrywam, że z każdym dniem coraz bardziej lubię to co robię i czego się uczę. 

Yana Nasovich